نتایج جستجو برای عبارت :

کتاب ۳۰ روز تا اعتماد بنفس

Travel With Us زندگی نزیسته چه تاثیری بر اعتماد بنفس انسان دارد درباره زندگی نزیسته چه می دانید؟ خیلی خوبه که بدونید اولا زندگی های نزیسته بسیار عمیق هستند. و هم اونها  هستند حکه عقده ها رو حتی و شاید سایه ها رو در درون انسان بوجود میآورند. آیا در [...]
این نوشته زندگی نزیسته چه تاثیری بر اعتماد بنفس انسان دارد برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
توی آینه که نگاه میکنم ,گاهی لجم میگیره از پوستم که صاف نیست ,خسته میشم به لیزر و راه های درمانی مکانیکی فکر میکنم و در آخر سر خورده سعی میکنم تو آینه نگاه نکنم ...اما دیروز که به مگان مارکل فکر میکردم دیدم مشکلم پوستم نیست ,اعتماد بنفسمه ... شاید اگر اعتماد بنفسم از اول عالی بود حالا زندگی شادتر و راحتتری داشتم ,و تا حالا به اهدافم رسیده بودم ,و حتی پوستم هم راحتتر درمان میشد . 
به خودم نگاه کردم و گفتم اعتماد بنفس داشته باش عزیزم!,بله قدم اول عزیز
یک تکنیک برای تقویت اعتماد بنفس
گفته های خانم عادلی نژاد در رابطه با اعتماد بنفس:
برای دیدن این کلیپ لطفا کلیک کنید.
اعتماد به نفس خاص ترین و جذاب ترین ویژگی هر انسانی به شمار می رود.
کسی که اعتماد بنفس بالایی دارد در کسب و کارش،در ارتباط با دیگران و در تربیت فرزندانش موفق است
و از همه مهم تر کسی که اعتماد به نفس بالایی دارد از زندگی لذت میبرد.
اما کسی که اعتماد به نفس ندارد حتی در کوچک ترین مسائل زندگی اش شکست میخورد.
کارهایی که از آنها میترسی
تفاوت عزت نفس و اعتماد به نفس چیست؟
در بسیاری موارد، اعتماد بنفس بالا لزوما همراه با عزت نفس بالا نیست. برای مثال، مریلین مونرو، بازیگر مشهور امریکایی، علی‌رغم اینکه بازیگری توانا، جسور و با اعتماد بنفس بود، حتی در دوران شهرت نیز از مشکل اضطراب و عزت نفس ضعیف رنج می‌برد. بنابراین، عزت نفس و اعتماد بنفس را نباید یکسان فرض کرد. در ادامه، با ما همراه باشید تا تفاوت عزت نفس و اعتماد بنفس را برای‌تان روشن کنیم.
ادامه مطلب
پک #کامل  #کتاب ۳۰روز تا اعتماد به نفس
شامل:
کتاب
فایل صوتی
فایل pdf
#نویسنده :#دکتر_رضا_بیگی 
#بها : 32000تومان(با #تخفیف_ویژه  19000تومان)
. ✔#کتاب ۳۰ روز تا اعتماد به نفس در یک نگاه:
خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روانی است که شخص در آن بخاطر تجربه‌های قبلی، به توانایی‌ها و استعدادهای خود در موفقیت انجام کارها بطور موفقیت‌آمیز اعتماد و باور دارد. خصوصیت دارا بودن اعتمادِ به خویشتن، نقش حیاتی در توسعه و پیشرفت و موفقیت‌های یک فرد ایفا می‌ک
.تخفیف ویژه پاییزیتوجهاگر میخواهید، فرزندانتان سرنوشت شما را تجربه نکنند یک فرصت استثنایی ،تهیه پک کامل دوره ۳۲قانون اعتماد بنفس کودکان.همراه با کارت تخفیف30%جهت خرید دیگر محصولات موسسهجهت تهیه پک بی نظیر دوره  با۰۹۱۴۴۱۲۱۴۴۰ تماس بگیرید(تخفیف در زمان محدود)...#تربیت_کودک #خشم_کودک #کودک #فرزند #درمان #خلاقیت_های_جالب #خلاقیت_کودک #ایران #تبریز #تیزهوشان #مدارس #دولت #هوش_مالی #هوش_کودک #موسسه_تحقیقاتی_ذهن_خلاق #آموزش #آموزش_پرورش #آموزش_کودکان
برای اینکه در زندگی بیشتر داشته باشیم،باید بیشتر بشویم،و برای اینکه بیشتر بشویم،باید بیشتر آموزش ببینیم،ویاد بگیریم..تخفیف ویژه پاییزیپک #کامل  #کتاب ۳۰روز تا اعتماد به نفسشامل:کتابفایل صوتیفایل pdfتعدادصفحه:۵۲صهمراه با کارت تخفیف30%برای تهیه دیگر محصولات موسسه#نویسنده :#دکتر_رضا_بیگی #بها : 32000تومان(با #تخفیف_ویژه در زمان محدود 19000تومان). ✔#کتاب ۳۰ روز تا اعتماد به نفس در یک نگاه:خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روانی است که شخص در آن

تعریف کردن سبب رشد اعتماد به نفس بچه ها می شود. تلاش های فرزند شما کوچک باشد و یا بزرگ، بهتر است عادت کنید موفقیتهای آنان را جشن بگیرید. در این صورت بچه ها در هرقدمی که بر می دارنداز گرمای تشویق شما دلگرم می شوندو این کار ترغیبشان می کند به راهی که در ان مهارت دارند ادامه دهند. وقتی از بچه ها به خاطر توانمندی های آنها تعریف شود اشتباهاتشان به طور طبیعی کم می شود و مشکلات کمتری ایجاد می کنند.
بخوانید ادامه مطلب را در تقویت اعتماد به نفس کودکا
کتاب اعتماد به نفس کودک من: بخوانید برای تقویت اعتماد به نفس فرزندتان
کتاب اعتماد به نفس کودک من : محمدصادق فیاض، محمدرضا جهانگیرزادهموسسه آموزش و پژوهشی امام خمینی
معرفی:
در این کتاب خواهید خواند:راه های افزایش اعتماد به نفس کودکان و نوجوانانعوامل موثر در ضعف اعتماد به نفس کودکانتوصیه های پیشگیری و مقابله با ضعف اعتماد به نفس کودکراهکارهای عملی برای رشد اعتماد به نفس کودکان… .
بریده کتاب:
راهکارهای عملی برای رشد اعتماد به نفس کودکان:۱- آ
بلاخره رفتم شهرستان و اون کار کروکی زمین رو انجام دادم. خدای من عجیب استرس داشتم. کاری که دو سال قبل مل آب خوردن انجامش میدادم الان برام شبیه کابوس شده بود. خیلی زود و سریع تحویل دادم کار رو اما واقعا اعتماد بنفسم صفر بود. همش فکر میکردم یجای کار ایراد داره. الانم همین حس رو دارم. البته یه علتش هم این بود که فایل های پیش نیاز کار و تنطیمات اتوکد رو روی لپتاپ جدید نداشتم. بهرحال انجامش دادم و برگشتم اهواز سفر یک روزه خوبی بود طاها و تیارا رو هم دی
شروع روزهای خوب

مدتها بود تصمیم داشتم یه وبلاگ برای دل خودم بسازم وبنویسم چون من عاشق نوشتن بودم عاشق شعر گفتن ونویسندگی ولی چی شد یهو اوایل نوجونی ولش کردم ؟!!!!شاید چون عدم  اعتماد بنفس چیزی که مدتهاست ندارمش و نذاشت! شاید چون مورد تمسخر قرار گرفتم وفکر کردم شعرهام زشته 
اما الان شاید دیگه نتونم شعر بگم ویا حتی متن زیباوخاص بنویسم اما تصمیم گرفتم انجامش بدم این کار فقط وفقط بخاطر دل خودمه .خودم که مدتهاست حواسم بهش نیست وکم اهمیت تر از بق
نمیدونم چیو اصلا چطور باید بنویسم. همش کلیشه ...تا یه حرف حساب میاد به ذهنت، یه جوری از وجودت میپره که شک میکنی اصلا از اول اومده بود به ذهنت یا نه!!هیچی...فقط داشتم میگفتم [دست کم] امسال، چاره ای جز این ندارم که کفش آهنی پام کنم ...یا صبور باشم یا با اعتماد بنفسشایدم هردوش !میدونی که، یاد گرفتن درد داره ...دردشو من اشک کردم و رسول، دود.!Thinkin' you could live without me دوباره قصه رو تکراره و طِی میشه تا آخــر
اونی که دارن حقشو ناحق میکنن
دوماه داره میدوئه باز اونا قویترن 
دیشب تا صب نخوابیده و از بی انصافی آدما شوکه اس و باورش نمیشه ذات آدم میتونه انقدر بد باشه
کیه؟؟کیه؟؟
مَنَم مَنَم مَن مَن
خلاصه که با ذکر خدایا جز تو کسی و ندارم حواست باشه یکمم سمت منو نگاه کن کفه ترازوی اینور سبکه سپردیمش دست خودش
دعا کنید برای عدم وجود اعتماد بنفس در وجود این جانب که بره بالا بلکه یه ذره کم بشه نا امیدیمون
زمانى که کودک شروع به گفتن "من،من" میکند یعنى خودم میخواهم انجام دهم به این معنیست که کودک در حرکت بسوى استقلال است .
مسلما در ابتدا همه کارها را اشتباه انجام میدهند و برخورد والدین تاثیر تعیین کننده ایى در اعتماد بنفس کودک دارد.
اگر به او بگوییم نکن، بده، بشین، دست نزن تو نمیتونى، به جاى آنکه به او بیاموزیم و مراقبش باشیم کودک به این نتیجه میرسد که من ناتوان و ابله هستم و نمیتوانم.
عاشقم نباش،اما بهم اعتماد کن...اعتماد از همه چی بالاتره... بالاتره از همه چی...اعتماد، مقدمه‌ی دوستیه...اعتماد، آرامشِ خاطره...اعتماد، یعنی قلب آروم...شاید دردم اینه که اعتماد ندارم...
به بشر که اعتماد ندارم هیچ،
به خالق بشر هم اعتماد ندارم... به خدا اعتماد ندارم...
چرا؟ چون حتی نمی‌دونم خدایی که می‌پرستم، همون خداییه که باید بپرستم؟ خدای من، کیه؟ اصن خدا، با من خوبه؟ یا می‌خواد چیزیو تلافی کنه؟ من از کجا باید بشناسمش؟ اصن خدا خیلی خوبه، قبول، و
سلام
میخواستم یک سری کتاب واقعا خوب و روانشناسانه با پایه های قوی علمی برای اضطراب و افزایش اعتماد به نفس بهم معرفی کنین. 
کتاب های رایج و بی ارزش نمیخوام، کتاب خوب و علمی میخوام. اگه کسی روانشناس هست اینجا (ترجیحا دکتری) لطف کنه و یک کتاب مناسب معرفی کنه. منظورم از مناسب اینه که ابتدا موضوع رو تعریف کنه بعد ریشه یابی کنه (که دلایل چی هستن) و بعد راه حل ارائه بده (حتی در قالب تمرین های گام به گام شاید). 
الزاما هم یک کتاب میتونه نباشه. میتونه چند
اعتماد بنفس منو، با این وضعیت رفتم عضو سایت 4jock شدم!! :)) البته قبلاها یه اکانتی داشتم اونجا دو سه تا مطلبم هم تایید شده بود ولی بعد از گذر سالها اصلا یادم نمیومد رمزش..
خلاصه اینکه تنها مطلبی که گذاشتم، تایید هم نشد:) ولی عوضش چند تا از جکایی که خودم خیلی باهاشون خندیدمو گفتم بذارم اینجا شاید یذره فضا عوض شه!! :)
ادامه مطلب
من خیلی گیج هستم، تمرکز پایینی دارم، به خاطر همین خیلی بلا سرم میاد، اصلا به عواقب کاری که می کنم توجه ندارم، همه ی کارهام رو سرسری انجام میدم، به خاطر همین اعتماد بنفس پایینی دارم .
همین الان هم نمیدونم منظورم رو از سوالم متوجه شدید یا نه، ولی به خدا خیلی باعث شرم خودم شدم ، اگه راه حلی دارید که تمرکزم زیاد شه یا حداقل یه هدف برای این زندگی پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید.
مرتبط :
گیج شدم، این راهی که قراره برم درسته ؟
احساس سردرگمی میکنم و نمیدون
عاداتى که می‌تواند نشان دهنده کمبود اعتماد به نفس باشد:
١. به همه چیز بله گفتن و ناتوانى در نه گفتن به بعضى درخواست ها و امور خلاف میل فرد.
٢. مکالمات درونى منفى و یا خود سرزنش گرى.
٣. عقب نشینى کردن از اهداف زمانى که فرد مورد انتقاد دیگران قرار مى گیرد.
٤. ناتوانى در تصمیم گیرى. 
٥. ترس از شکست.
٦. انتقادات سازنده در مورد کارها و امور را یک مشکل و نقص شخصى فرض کردن. 
۷. ترس از بیان نظرات و ایده ها در برابر دیگران.
۸. زود تسلیم شدن.
۹. مقایسه منفى خود ب
چون از این کتاب کسی تو  وبلاگش تعریف کرده بود، خوندمش. سطحی و گذرا خوندم اما برای دختران نوجوون فکر می کنم کتاب خیلی مناسبی باشه. تا حدی هم ایرانیزه شده! 
و حسن اکثریت اینجور کتابها هم فونت بزرگشونه که به فکر چشمای مخاطبینشون هستن :) ولی کتابهای خودیار شبیه همن. بنابراین در مورد اعتماد به نفس یکی همینو بخونه فکر کنم کافی باشه! 

به‌نظرم یک حقیقت درمورد آقایون وجود داره واونم این هستش که
باهرررر قیافه وتیپ وظاهر وموقعیتی که باشن ،معتقدن دست رو
هرر دختر همه چی تمومی بذارن نه نمیشنون و ازخداشونم هست و
افتخار میکنن همچین پسری دومادشون بشه 
+نمیدونم این اعتماد به نفس کاذبشون ازکجا میاد واقعا؟؟ 
یامثلا ی عده با اعتماد بنفس خیلی بالایی موقع شماره دادن بدون اینکه تو آینه
به خودشون نگاهی بندازن ،میفتن دنبال دخترای جذاب و بعداینکه طرف
گفت ن ، ی تیکه ای هم میندازن به طرفو م
وقتی در  کودکی این کلمات را میگوییم:
← ندو
← نکن
← نمیتونی 
 ← دست نزن
← بگیر یه جا بشین
جملات منفی 
 و...
وقتی به دوران نوجوانی و جوانی رسید همین کلمات را به شما تحویل خواهد داد
⇠ درس ها سخته نمی تونم نمره خوب بگیرم
⇠ کنکور غیر ممکنه قبول بشم
⇠ سرکار نمیتونم برم
⇠ از پس کار نمیتونم بربیام 
⇠ از پس ازدواج و زندگی برنمیام 
و...
پایه اعتماد بنفس درکودکی تا۷ سالگی گذاشته میشود
دلم میخواد تک تک چیزایی که میگه رو برات بگم. چقدر دوست دارم این بشر رو تازه میفهمم یعنی چجوری مینوشته البته برای من که نا متعارف نیومد. فعلا درگیرشمو حوصله زبانو ندارم. بااعتماد بنفس! لیست کتابایی که باید بخرمو نوشتم. مها گفت برام درباره عکاسی بنیامین رو به مناسبت روز عکاس میخره ^____^ منو این همه خوشبختی محالههههه :))) یکشنبه حتی اگه امتحانمم خوب ندم باز روز خوبیه برام چون قراره کتاب بخرم آخ جووون کتاب فروشی مولی  .همین دیگه گفتم یه سری بزنم. یه
چه خواب ویردی بود. یه آرامشی که قبلا تجربه کرده بودم توش حس می‌کردم. چهره‌ها فرق داشت ولی انگار آدم‌ها همون آدم‌های آشنا بودن.از ته دل می‌خندیدم. با اعتماد بنفس. بی ترس از خندیدن. با دهان باز. بلند. عمیق. و یه نفر داشت برای خنده‌های من ذوق می‌کرد. و می‌خندید. تو یه آشپزخونه داشتیم یه چیزی می‌پختیم. تو یه جا شبیه کلیسا. خیلی ویرد. ولی آرامش داشت.

+ من هیچ جای زندگیم به آسیب رسوندن به خودم فکر نکرده‌م. شاید به طرق غیرمستقیم یا ناخودآگاه این کا
  یادگیری و حافظه
بهانه اضافه ممنوع ( یادگیری و حافظه)# از کتاب خود هیپنوتیزم رنه باستاراچ
افزایش قدرت مغزی # از کتاب خود هیپنوتیزم دکتر گلدبرگ
حذف خود تخریب گری (یادگیری و حافظه)# از کتاب خود هیپنوتیزم رنه باستاراچ
تقویت تمرکز# از کتاب خود هیپنوتیزم رنه باستاراچ
از بین بردن استرس امتحان# از کتاب خود هیپنوتیزم رنه باستاراچ
دسترسی به مخزن حافظه# از کتاب خود هیپنوتیزم رنه باستاراچ
خود هیپنوتیزم و زمان # از کتاب خود هیپنوتیزم دکتر گلدبرگ
اصلاح ع
اولین جلسه این کارگاه در روز پنجشنبه مورخ 26/10/98 در کتابخانه مجتمع فرهنگی بازرگان برگزار گردید که استاد ابتدا به نیاز سنجی والدین و فرزندان شرکت کننده در جلسه پرداخت که این نیازها موضوعات مباحث جلسات آتی قرار گرفت که عبارت بودند از میزان اعتماد والدین و فرزندان نسبت به یکدیگر، بهبود ارتباط میان والدین و فرزندان، ارتقا اعتماد بنفس در فرزندان،مسائل مربوط به خانواده های تک فرزندی و ...... همچنین در پایان جلسه نیز کتاب هایی در رابطه موضوع مورد ب
سلام
به راهنمایی تون بسیار نیازمندم .
من دختری هستم کنکوری ( گفتم که شاید تو نظر دادن بدرد بخوره ) از وقتی یادم میاد خجالتی بودم اعتماد بنفسم کم بود علی رغم دکترایی که رفتم حالم خوب نشد اما الان به جایی رسیدم نمیتونم تا سر کوچه برم خرید بکنم .
حس میکنم نگام میکنن و میگن این دختره چرا این طوریه از لحاظ چهره و یا اعتماد بنفس کم . درسته که ذهن خوانی غلطه اما تحت فشارم . وقت دکتر گرفتم که درمان کنه منو ولی نمیدونم چطوری اون روزی که وقت دارم برم بیرون
حدودا سه ماهی میشه که برای تحصیل از ایران اومدم بیرون. دیروز داشتم مطالب قدیمی تر وبلاگمو میخوندم و واقعا از این پروسه ی سختی که طی کردم به شگفت اومدم.. اگه بخوام مسیرمو بعد از تموم شدن کارشناسی توصیف کنم ، باید بگم اول کار اعتماد بنفس پایینی داشتم و همین باعث شد سرکاری برم که مناسب من از هر نظر نبود و در نهایت پس از شکست های متعدد ، شروع کردم به شناختن خودم ، اینکه چه محیطی برام مناسبه ، اینکه چی از زندگیم میخوام و بعدش با خوندن کتابای محتلف رو
برای پرکردن مغز از فکرهای خوب و رو به جلو باید مغز رو تمرین داد.
برای خوشحال بودن و برنامه داشتن بجای ناله کردن، باید مغز رو تمرین داد.
برای حضور در لحظه باید مغز رو تمرین داد.
برای محکم بودن و با اعتماد بنفس بودن و با رضایت توی آینه نگاه کردن باید تمرین نگاه و لبخند کرد.
برای با قدرت درونی و تن صدای مناسب حرف زدن با مردم، باید تمرین صحبت کرد.
برای بیان درخواست ها، خشم ها، و خوشحالی ها باید تمرین بیان احساس کرد.
کار نیکو کردن از پرکردن است!
هر زما
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
افراد تحقیر کننده نقش چاقو را در هر محفلی دارند . زبانی به زهرآگینی تیغ‌های خارپشت دارند. شما هیچگاه از این‌ها تعریفی بدون نقص نمی‌شنوید. آنها همواره در هر صفحه‌ای سفید لکه‌ای سیاه پیدا خواهند کرد.
افراد این گروه سفیهانه دیگران را کوچک می‌کنند تا از خود فردی بزرگتر بسازند. این افراد اعتماد بنفس اندکی دارند و همواره حس می‌کنند وجود صفات مثبت در شما یا دیگران آنها را تهدید میکند. تنها طریقی که افراد این گروه برای ادامه‌ی حیات اجتماعی بلد
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
قبلا وقتی کسی می گفت که اعتماد به نفسم را از دست دادم هیچی نمی فهمیدم. اینکه فردی را در جایی که باید استفاده نکنند و از وی توقع بیجا داشته باشند باعث از بین رفتن اعتماد به نفسش می شود. 
اینکه فردی را با قصد و  نیت تحقیر کنند باعث از دست رفتن اعتماد به نفسش می شود. اینکه فردی ببیند نمی تواند با وجود تلاش و کوشش به جایی برسد باعث تخریب اعتماد به نفسش می شود.
اینکه در ایران باشی ولی ایرانی به حساب نیاورندت باعث از بین رفتن اعتماد به نفست می شود

هوس کردم کتاب گفتگوی رولینگ استونو دوباره بخونم دلم سونتاگو میخواد. یا مثلا فیلمهای مصاحبه اشو ببینمو بفهممو کیف کنم. آخ خدا که اگه زبان میخونم واسه همین چیزاشه یا حتی کتاب علیه تفسیرش یا درباره عکاسیشو بخونم باز. انگار دلم تنگ شده باشه دلم میخواد های های براش گریه کنم. یا مثلا نوشته های استادمو بخونمو بغض کنم که تموم شدن  :( به جاش حالا دارم بدایة رو میخونم که خیلی چیزاشم چرته :/ اخه ستم نیست؟؟ ولی برای  رسیدن به یسری اهدافم مجبورم یسری چیزار
وقتی مردّدم و اتفاقی دردناک قلبم را میفشاردوقتی تنهام و ترسیدم
وقتی تپش های بی امان دلم مرا به زانو درمیاورد
وقتی بی قرارم و منتظر 
وقتی از ادامه مسیر هراس دارم و راهی را شروع نمیکنم
وقتی اشک هایم گونه هایم را خیس میکند
من اعتماد میکنم ...
اعتماد میکنم به جفت چشم های ساده ایی که روبه رویم نشسته
اعتماد میکنم به دستایی که دستانم را میفشارد
اعتماد میکنم به تو
تویی که آرامش دنیای منی

ادم ها به هم اعتماد میکنن

و وقتی طرف مقابل اون اعتماد رو با افشای اسرار اونها، تحقیر کردن اونها، سرکوفت زدن، حتی به یه نفر دیگه گفتن، زیر سوال میبره،

اون ادم که اعتماد کرده بوده، دیگه اون ادم قبلی نمیشه نسبت به اون طرف.
تموم میشه.
یه جایی تموم میشه.
تمام زندگیم
تمام تلاشم
این بوده و هست که اعتماد هیچ کس رو با بی حرمتی یا بی تفاوتی یا شکستن و برملا کردن اون راز جواب ندم و رازدار و معتمد خوبی باشم.

چرا انقدر همه جا پست معرفی کتاب و فیلم زیاد شده؟ چی باعث میشه این اعتماد به نفس رو داشته باشیم که فکر کنیم سلیقه‌ی قابل قبولی داریم و میتونیم از یه عده بخوایم دنبال ما حرکت کنن و فلان کتاب رو بخونن یا فلان فیلم رو ببینن؟ جدا از اون. این همه درخواست معرفی کتاب به کجا میرسه؟ واقعا میخونیم؟ یا فقط یه لیست بلندبالا درست میکنیم و بعد از خرید هم انبارشون میکنیم گوشه‌ی اتاق؟
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
اعصاب! البته هم مردها و هم زن ها عصبی می شوند و این امر کاملاً طبیعی است. یک قرار ملاقات جدید، یک جلسه مهم با رئیس تان می تواند روی اعصاب تان تأثیر بگذارد و شما را هیجان زده کند؛ نکته این جاست که نباید به افکار منفی اجازه دهیم آینده این اتفاق ها را پیش بینی کنند.
وضعیت فرهنگی جامعه بله گاهی در جوامعی اهمیت بیشتری به مردان داده می شود و نقش زن فقط به یک خدمتکار نزول پیدا می کند. در این جوامع زن ها جایگاهی در اداره خانواده یا کشور خود ندارند و این
وقتی صحبت از عملکرد کارکنان در سازمان به میان می‌آید، ایجاد حس اعتماد یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. اعتماد اساس همه روابط و تعاملات را تشکیل داده و در روابط کاری، همانند روابط شخصی اهمیت دارد.
شرکتی که قادر به ایجاد حس اعتماد در افراد باشد، بهتر می‌تواند از پس توفان اتفاقات غیرمنتظره و رقابت میان شرکت‌ها برآید.
ادامه مطلب

کارولین وب، نویسنده کتاب چگونه یک روز خوب داشته باشیم می گوید: تعاریف بسیاری از “اعتماد به نفس” وجود دارد، اما به نظر من بهترین تعریف این است که ببینید وقتی در بهترین شرایط خود هستید چه احساسی نسبت به خودتان دارید. بنابراین در این مقاله 13 مرحله کلیدی ارائه خواهد شد که می تواند برای ایجاد این نوع اعتماد به نفس درونی و یا افزایش آن به کار گرفته شود.
ادامه مطلب
 یک توصیه این است که هم دستگاه‌های مدیریتی، هم اساتید، در داخل دانشگاه‌ها خودباوری را ترویج کنید. جوانی که تحت تربیت و تحت آموزش و تعلیم شماست، باید به خود اعتماد داشته باشد. بحثِ این نیست که شخصی به خودش اعتماد دارد، بحثِ این است که ما به خصال ملی خودمان، به امکانات ملی خودمان، به ذخائر فرهنگی خودمان، یک اعتماد به نفس عمومی داشته باشیم که به آن گفتیم اعتماد به نفس ملی - این حالت بایست در یکایک جوان‌های ما بروز پیدا کند؛ یعنی جوان ما وقتی ک
بذار دقیقا بهت بگم.
من دختری ام که 
دوستی هاش پایدار نیست یا خیلی کم رنگ میشه.
بیشتر اوقات همه جا یکم خجالتی و مظلوم بنظر میرسه که این یکی یه ذره داره بهتر میشه.
دوست صمیمی هاش کم هستن.
همه جا یکم خسته و بی حال بنظر میرسه.
آرومه.
گاهی اوقات میترسه.
بیشتر پسر هارو قبول نداره و خب هر پسری رو نمیپذیره.
کم بود پدر داره.
به آفایون سن بالا حس داره چون فکر میکنه میتونن پناهنده ش باشن همین.
و جدیدا این تفکرش داره از بین میره
احمق هست. تو روابط
تو جمع های جدی
اعتماد به نفس (به انگلیسی = self confidence) اصطلاحی است که در بسیاری از زمینه ها استفاده می شود، از بهبود سلامت روان برای کمک به افراد در رسیدن به اهداف شغلی گرفته تا موارد دیگر. معنی اعتماد به نفس فراتر از یک کلمه است. تعریف اعتماد به نفس یک مفهوم واقعی است که با سلامت روان، رفاه و مثبت اندیشی در جهان مرتبط است. اعتماد به نفس شامل احساس و عمل است که در این مقاله ویکی روان بیشتر به آن میپردازیم.
لینک مقاله : https://www.wikiravan.com/self-confidence/
ادامه مطلب
اگر به دنبال تغییر و تحول فردی هستید اولین نیاز شما ارزیابی صحیح سطح اعتماد به نفس خودتان است. با انجام تست اعتماد به نفس شما می توانید متوجه شوید که از نظر اعتماد به نفس در چه شرایطی قرار دارید. بعد برای افزایش اعتماد به نفس ساده ترین راهی که بسیاری روانشناسان توصیه می کنند، بهبود و تقویت تک تک سوالات مطرح شده در تست اعتماد به نفس است.

شما همچنین می توانید از « آزمون اعتماد به نفس و خودکارآمدی » سایت راز موفقیت نیز برای ارزیابی میزان اعت
سلام مهربونم امروز یه نکته خیلی خوب رو بهم یاد دادین با کتابی که سر راهم گذاشتین
منم دقیقن دارم همینجوری پیش میرم در نقش یه مادر خوب برای همسرم و هربار و هر روز تو یه زمینه مهم بهش میفهمونم که نمیتوه درست کاراشو انجام بده و ازش ایراد میگیرم و همین باعث شده که رابطه مون به خوبی روزهای اول نباشه 
1- موقع رانندگی بهش مرتبن اعلام میکنم که نمیتونه خوب رانندگی کنه یا خوب پارک کنه یا تند نرو آروم نرو ضبط رو خاموش کن چرا زودتر میری ماشین. روشن میکنی او
سلام مهربونم امروز یه نکته خیلی خوب رو بهم یاد دادین با کتابی که سر راهم گذاشتین
منم دقیقن دارم همینجوری پیش میرم در نقش یه مادر خوب برای همسرم و هربار و هر روز تو یه زمینه مهم بهش میفهمونم که نمیتوه درست کاراشو انجام بده و ازش ایراد میگیرم و همین باعث شده که رابطه مون به خوبی روزهای اول نباشه 
1- موقع رانندگی بهش مرتبن اعلام میکنم که نمیتونه خوب رانندگی کنه یا خوب پارک کنه یا تند نرو آروم نرو ضبط رو خاموش کن چرا زودتر میری ماشین. روشن میکنی او
یعنی من کشته مرده ی اون پراید مدل پایینم که تو یه خیابون 6 متری به جرثقیل چند تونی با بوم 25 متری که از روبروش اومده و هیچکدوم هیچ راهی ندارن، چراغ و نور بالا میزنه که دنده عقب بگیر برو کنار بذار من رد بشم! :))) 
یعنی اعتماد به سقفت منو کشته:) .. اگر این اعتماد  به نفس جوجه اردک زشت داشت فقط دور و بر طاووسها می پلکید:)) 
من مجبور شدم دختر قوی باشم.
مجبور شدم تو بدترین شرایز که خونوادم منو یه دختر لوس و ضعیف تربیت کردن ولی هیچوقت حمایتم نکردن زندگی کنم.
مجبور شدم موقع مریضی به خونوادم نگم و وقتی دم مرگم خودم از پس خودم بربیام..
با کلی لاشی تو زندگیم که فکر میکردم ادمن.
اینقدر گریه کردم که اشک چشم هام خشک شد.
من اینقدر هیچکس رو حامی نداشتم که شده یکی از معیارام برا انتخاب پسر.
شدم یه شخصیت تنهای خجالتی و کم اعتماد بنفس با اینکه از نظر زیبایی و هوش متوسط رو به بالا ا
رابطه ی عمل زیبایی و اعتماد به نفس
مردم به دلایل متفاوتی زیر تیغ جراحی های زیبایی می روند.
برخی از این جراحی ها علت های پزشکی دارند مانند: عمل برداشتن پف چشم که برای بهبود بینایی بیمار انجام می شود.

بقیه ی جراحی های زیبایی اغلب هدفی جز زیبایی ندارند.
در
این میان برخی بیماران به علت کمبود اعتماد به نفس داوطلب جراحی های
زیبایی از جمله جراحی بینی می شوند و به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود
هستند.
ادامه مطلب
_چند وقتیه دوس دارم مطلبی بنویسم که قابل خوندن باشه ولی موضوعی پیدا نمیکنم ،البته دلیلشم میدونم اول اینکه رو آوردم به نوشتن تو دفترچه های قدیمم ....دوم  اینکه بیش از اندازه افکارمو نشخوار میکنم و این باعث میشه اون حس تازه بودن مطلب برام از بین بره و منصرف بشم از گفتنش....
داشتم به اتفاقات این چند وقت فکر میکردم ولی هیچ اتفاقی که زندگیمو تکونی بده پیدا نکردم ،البته بجز درس نخوندن این روزهام که خودش به تنهایی قراره کلا آینده امو جابجا میکنه ....
یه
چرا من احمق با وجود اینکه چندین بار بهشون اعتماد کردم و دهنم سرویس شد باز حماقت کردم و بهشون اعتماد کردم.
جرا وقتی که چند صد بار امتحانشون رو پس دادن باز من بهشون فرصت دادم ؟ چرا باز خودم رو انداختم توی گردابی که هزاران بار سر نفهمی خودم و اعتماد خودم را انداخته بودم . چرا من احمق باز بهشون اعتماد کردم و به حرفشون گوش دادم .
لاشیا قبل از اینکه خرشون دم پله عزیزم قربونت برم تو هم یکی از مایی به محض اینکه خره رد شد .....
یه روز خودم رو می‌کشم . قول مید
بعد اخلاقی (صداقت، وفای به عهد، احترام، مهربانی، و ....)
بعد اعتقادی (نماز، حجاب، و ...)
بعد فرهیختگی (انس و با شعر، کتاب و ...
بعد دانشی (انس با کتاب های علمی و ...
بعد ارتباطی (تعامل خوب و سریع با بچه های دیگر و ...
بعد ورزشی: شنا
بعد اعتماد به نفس: راحت اظهار نظر کند، به میان جمع همبازی هایش برود و .....
بعد استقلال: خودش کفش ها و لباس ها و رخت خوابش را بیاورد
بعد نظم: کفش هایش را منظم بگذارد، وسایل باز
ادامه مطلب
برای منبع قانون مدیریت خدمات کشوری تنها منبع قابل اعتماد که ارزش صرف زمان داشته باشه و همچنین در مدت کوتاهی بشه همه فصول کتاب مطالعه کرد و با تستهای فراوان مطالب قوانین در ذهن تثبیت کرد کتاب مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.

بخش اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری است که با صرف حداکثر یک هفته تمام مواد قانون خط ب خط یاد خواهید گرفت.
این کتاب اثری تضمینی که مولف این یقین را به ش
به منظور چالش صد کتاب در سال ( که تا حالا ۲۴ تاشو خوندم ) دنبال کتاب‌های کوتاه زیر صد صفحه میگردم که یه روزه بتونم بخوتم. این هم ازون دست بود و ده تا داستان کوتاه داشت. کتاب لحن طنز داره اما آخر هر داستان بغض میندازه تو گلوت. :( ولی از نویسنده خوشم اومد و یه کتاب دیگه هم ازش میخونم

کتاب خوب زیر صد صفحه میشناسید معرفی کنید بهم D: 
دیروز تو پستم گفته بودم برا خودم زیاد چیزی نمیخرم. بعداً فک کردم دیدم تنها چیزی که میخرم و زیاد هم بابتش پول میپردازم ه
توضیحات فایل:
خلاصه کتاب ارزشیابی در خدمت آموزش رستگار
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل نکات مهم کتاب ارزشیابی در خدمت آموزش تالیف طاهره رستگار می باشد که با فرمت pdf در ۱۳ صفحه هفت فصل کامل کتاب را پوشش داده است.این کتاب حاوی اطلاعاتی است برای معلمان و مربیان که طی آن با رویکردهای نو در سنجش و ارزشیابی (دانش آموزان) با تاکید بر سنجش مستمر و پویا و باز خورد موثر به دانش آموزان در فرایند آموزش آشنا می شوند.
مباحث کتاب عبارت‌اند از: رویکردها
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
با سلام و احترام به کاربران عزیز‌
من ۱۹ سالمه و دخترم، من به شدت درونگرا هستم، آدم اجتماعی نیستم. (بابام همیشه بهم میگه تو ضعیفی)، و منم غصه میخورم.
اصلا نمیتونم با افراد جامعه رابطه برقرار کنم، و انگار یه ترسی میاد تو وجودم و نمیذاره حرف بزنم. تو دوران دبیرستان هم همین طوری بودم. یه خواهر دارم که با بی زبونیش، زندگیش به فنا رفته... و بابام همیشه بهم میگه که تو هم آخرش مثل خواهرت میشی و با بی زبونیت زندگی نمیبینی! و منم گریه میکنم.
اصلا تو اجتماع
من تو سن ۱۰ ۱۱ سالگی تصورم از خودم تو سن ۲۰ سالگی یه دختر فوق العده موفق با اعتماد بنفس جذاب و سکسی بود. خیلی سکسی. قد بلند جذاب و خودمو شبیه شکیرا تصور میکردم با قد بلند تر:)))
تا حدودی تصوراتم درست از اب درومد ولی نه همش. مثلا موهام تقریبا تو مایه های شکیرا شده و چهرم حتی جالب تر
اوممم ولی کاش قدم بلند تر بود.
خدایا شکرت بهر حال.
م ر شده یکی از افرادی که من بهش فکر میکنم. پسر بامزه ایه فکر بد نکنید خودش پارتنر داره .
و توجه منو این خصوصیت از ایرانیای
معنی اعتماد رو وقتی فهمیدم که کودکی روی بخاری بود و پدر کنارش روی زمین نشسته بود. کودک با زبانی شیرین و بدون هماهنگی شروع کرد به شمارش .. یک دو سه و بعد هم پرش توی بغل پدر!
پدر که اصلا توقع چنین حرکتی نداشت هر جوری بود تلاش کرد جواب اعتماد کودک رو بده و اون رو در آغوش گرفت بدون این که هیچ آسیبی به کودک برسه.
به خودم گفتم اگه تو هم همینجوری خودت رو مینداختی تو بغل خدا الان خیلی حس و حال بهتری داشتی. بخاطر این که خدا رو باور داشته باشی و بهش اعتماد کن
خب از کجا بگم 
دوساله ننوشتم
اما دو انگیزه قوی برای برگشتن داشتم
۱...چاپ رمانم به زودی
۲...سرونازم
از سروناز خانوم بگیم که دقیقا ۹۸/۱/۱ چشم در جهان گشودن ...اینبار بی حسی موضعی داشتم و لحظه به لحظه شو یادمه...هنوزم یادم میاد ته دلم غنج میره
تقریبا همه کادر مهربون و دوست داشتنی اتاق عمل میگفتن "وای چه دختر نازی"
اما در نگاه سروناز ترسی توام با نارضایتی می دیدم که خیلی قابل تامل بود و دقیقا این تفسیر رو داشت"خدایا چرا منو از جای گرم و نرمم کشیدی بیرو
۱- ابراز محبت، توجه داشتن به کودک و گوش دادن به صحبت های او
کودکان فرشته های کوچک و دوست داشتنی هستند که با دیدن آنه چشمه محبت و عطوفت انسان جاری می گردد. پس بهتر است که این احساس را به آنها نیز بیان کنید. وقتی را برای توجه کامل به کودک خود کنار بگذارید. این بسیار به احساس اعتماد به نفس کودک شما کمک می کند چون به او این پیغام را می‌دهد که شما فکر می‌کنید او مهم و ارزشمند است. حتما نباید وقت زیادی باشد؛ فقط چند لحظه‌ که وقتی می‌خواهد با شما حرف ب
کاش یکی بود که زودتر بهم می‌گفت زیادی باور نکن. یا مثلا "به این دختره بگم به هر کسی اعتماد نکنه." وای باورم نمیشه که روز اول این تو ذهن‌ش بوده. زجر می‌کشم از همه‌ی این‌ها.
+ من آدم اعتماد نکردن نبودم. وقتی به خودش اعتماد نداشت، منم اعتمادمو ذره ذره از دست دادم.

دیگه اینجا ناله نمی‌کنم.
دوستش دارم و تامام. باید آزاده باشم. باید هر آنچه از دست دادم رو فراموش کنم. هر آنچه از دست رفته.
خدایا زودتر و بیشتر بی‌حسی بده بهم.

چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

قبل از هر چیز لازمه یک تعریف ساده از اعتماد به نفس داشته باشیم تا بدونیم دقیقا باید چه کارهایی برای تقویتش انجام داد. اعتماد به نفس یعنی اینکه به خودمون و توانایی هایی که داریم ایمان داشته باشیم.  در ایجاد اعتماد به نفس عوامل مختلفی دخیله که مهم ترینش واکنش مطلوب والدین و اعضای خانواده است. این نکته رو در نظر داشته باشیم که اعتماد به نفس کودک از اعتماد به نفس افراد خانواده تاثیر می پذیره. شما تصور کنید پدر و مادری که خودشون از اعتماد به نفس با
یادمه اول دبیرستان که بودم توی کتاب اجتماعی یه بخشی بود که توضیح میداد آدما به ذاته دوست دارن عضوی از یه گروه باشن و این عضوی از یک جریان بودن بهشون حس اعتماد به نفس میده. جمله دقیقا این نبود ولی این برداشت از اون متن سالهاست که توی ذهنم مونده. حتی درست یادم نمیاد اول دییرستان اجتماعی داشتیم یا دارم اشتباه میکنم ولی یادمه که اون بغل یه مطلبی هم راجع به دوستی ها و همراهی های موقت بشریت مثل هم قطاری  نوشته شده بود.
توی تمام این سالها بارها بهم ثا
اکثرا روزها یا بعلت سردی هوا و بارندگی یا آلودگی تو خونه هستم .سروناز هنوز خیلی کوچیکه و بیشتر باید حواسم بهش باشه ،فقط سه شنبه در حالیکه بارون می اومد باید می رفتم مدرسه صدرا...با یه بچه کوچیک و یه عالمه وسیله و بارون شدید و یکم اضطراب ماشینو برداشتم و د برو...مدرسه صدرا تو منطقه خیلی باکلاسه ولی به قدری کوچه ها تنگ که نگو
خلاصه ۵تومن نذر کردم و رفتم که الحمدلله به شکل عجیبی جلوی مدرسه جای پارک پیدا شد و بی دردسر!
از سروناز نگم که یهووو وسط سخنر
نکات مهم عکاسی نوزاد
اثر  مثبت عکاسی نوزاد بر روی کودک شما
کودکان موجودات شیرین و معصومی اند که نیازمند توجه و محبت شما هستند .
این موجودات تازه به دنیا پا گذاشته که سن کمی دارند با احساسات خاص و نابی که برای والدین و اطرافیانشان به به همراه میاورند از معجزات خداوند بر روی زمین هستند .
باید قدر این فرشته های دوست داشتنی را دانست .
از کارهایی که میتوان با آنها توجه ویژه ای به کودکان نشان داد و لحظه به لحظه رشد آنها را ثبت و ضبط کرد عکس گرفتن از آ
من هنوزم باور دارم که دروغگو دشمن خداست . چون دروغگو اعتماد آدم ها رو به بازی میگیره ، سر آدم ها شیره میماله و عین خیالش هم نیست . آدم ها هم که به خدا پناه میرن همیشه . به خدا اعتماد میکنن و از خدا کمک میخوان . خدا هم که نمیتونه کمکشون کنه مستقیم . فقط میتونه آدم های دروغگو رو رسوا کنه . اونوقت آدم هایی که دروغ شنیدن از خدا ناراحت میشن . چون به اون پناه برده بودن . به اون اعتماد کرده بودن و از اون کمک خواسته بودن . بعد آدم ها با خدا دعواشون میشه . از خدا
تــوجه   تـــوجه
آیا تاکنون به آینده کودک ۳ تا ۷ ساله خودتون فکر کردید؟
از همین الان هوش و استعداد فرزندان خودتون رو پرورش بدید
➖اگر پدرو مادر بدونند آی مت چیه و چه تغییری در فرزندشون ایجاد میکنه بدون شک همه والدین اون رو برای فرزندانشون انتخاب میکنن تا هوش و نبوغ فرزند خودشون رو پرورش بدن و آینده اش رو تضمین کنن.
آموزش جهانی مفاهیم پایه ریاضی با بازی و قصه گویی ، کلاس فن بیان و اعتماد بنفس.
پس عجله کنید
شروع کلاسها ششم اردیبهشت ماه
آدرس: کار
ایندفه پر انرژی اومدم ، خوشال اومدم، شاد اومدم
هر قدر غر زدم ، هر قدر ناشکری کردم کافیه:)))))

خب مسبب حال خوبم داداش ک هست عجیییب حالمو خوب کرد با حرفاش ، چقدر منو امیدوار کرد به آینده و فهمیدم چه بهتره که تمام اون تلاشیو که قرار بود برا رسیدن به چیزی که دوسش ندارم بکنم ، الان صرف خودم و رشته ی مورد علاقم بکنم 
حالم خوبه و یکم ناراحتم بخاطر اون دو سه تومنی که الکی الکی خرج کردم و پولمم بر نمیگرده وووو بشدت عذاب وجدان گرفتم:))))
حالم خوبه چون تمام چش
سلام 
من انتقاد پذیر نیستم و از اینکه مورد نقد واقع بشم خیلی میترسم. خیلی دچار استرس میشم. دوست دارم قبل از انتقاد دیگران خودم متوجه خطاهایی که دارم بشم و خودم رو سرزنش کنم.
از سرزنش دیگران شدیدا متنفرم تا جایی که سعی میکنم ارتباطاتم محدود باشه. الان فهمیدم که زیاد اجتماعی نیستم. شجاع نیستم. خیلی ترسو ام. همیشه اضطراب دارم. هیچی نیستم. شاید باورتون نشه انقدر اعتماد به نفسم هم پایینه که حتی نمیتونم فیلم خودم رو نگاه کنم. از دیدن فیلم خودم وحشت
کتاب Nya Mål 2 کتابی آموزشی است که به مانند کتاب Nya Mål 1 توسط نویسندگان سوئدی تالیف شده است. افرادی که می خواهند شروع به خواندن این کتاب کنند، می بایست به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی رسیده باشند. توصیه ی ما به زبان آموزان این است که قبل از شروع این کتاب، کتاب Nya Mål 1 و کتاب سوئدی به زبان ساده A را مطالعه کنند. تفاوت کلی این کتاب با کتاب Nya Mål 1، تغییر محسوس در سطح متن ها و دیالوگ های موجود در کتاب است که به مراتب گسترده تر و حاوی نکات بیشتری هستند.
قبل از هر چیز لازمه یک تعریف ساده از اعتماد به نفس داشته باشیم تا بدونیم دقیقا باید چه کارهایی برای تقویتش انجام داد. اعتماد به نفس یعنی اینکه به خودمون و توانایی هایی که داریم ایمان داشته باشیم.  در ایجاد اعتماد به نفس عوامل مختلفی دخیله که مهم ترینش واکنش مطلوب والدین و اعضای خانواده است. این نکته رو در نظر داشته باشیم که اعتماد به نفس کودک از اعتماد به نفس افراد خانواده تاثیر می پذیره. شما تصور کنید پدر و مادری که خودشون از اعتماد به نفس با
کتاب ریاضی نهم فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 151حجم فایل: 6393قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف ک
کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت

دانلود کتابدانلود کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود رایگان کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود کتاب نقد عقل محض کانت pdfدانلود ترجمه کتاب نقد عقل محضدانلود کتاب نقد عقل عملی کانتدانلود کتاب سنجش خرد ناب کانت pdfخرید کتاب نقد عقل محض کانتدانلود کتاب نقد قوه حکم امانوئل کانت
وقتی استفاده میشی و میگن که خوب نبودی چه احساسِ میکنی. 
هیچی نیستی 
نه 
...
اشکال نداره 
....
باید تحمل کنی 
.....
....

چرا به حس اولت اعتماد نکردی . 
چرا بهش اعتماد کردی 
چرا اون همه نشونه رو ندیدی
این چه بلایی بود سرت اومد
چی شد که خدا اینجوری ولت کرد
حرفاشو شنیدی 
دیدی 
شنیدی 
یادت بمونه
به کسی اعتماد کردی میدون دادی هیچت کنه 
چه حرفایی زد بهت 

همینو میخواستی که چشماشو ببنده دهنشو باز کنه . 
لیاقتت این بود 
باید بمیری 
بمیر
بمیر 
بمیربمیر 

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
امروز خیلی وقته شروع شده. از وقتی بیدار شدم نشستم پای زبان از اول همه رو دارم میخونم خدا کنه نمرم خوب بشه. بی دقتی نکنم یه خورده هم استرس دارم چون تا قبل این کلاس هرچی امتحان زبان دادم افتضاح بودم فقط یه بار ۱۹ شدم اونم فاطمه کنارم نشسته بود همه چیو از رو اون نوشتم:دی معلمم اینقدر سر بود که نفهمید. دانشگاهم یه بار پنج شدم ! دوباره برش داشتم پاسم کرد این یکی استاده. میخوام بگم ادم ممکن واقعا ندونه یا بلد نباشه فقط باید تلاش کنه تغییر بده وضعیت رو.
هنوز هم هستند کسانی که بین عزت نفس و اعتماد به نفس تفاوتی قائل نیستند و تصورشان بر این است که عزت نفس همان اعتماد به نفس است اما نه مثل گذشته؛ امروزه کتاب های بسیاری در جهان و چند مورد هم در ایران درباره عزت نفس به رشته تحریر درآمده که عزت نفس و اعتماد به نفس را به تفکیک بررسی کرده و تعاریف مشخص و واضحی را درباره هرکدام مطرح کرده اند که به چند مورد اشاره میکنم:
عزت نفس و اعتماد به نفس از نظر بزرگان
«روزنبرگ» تصورات فرد بر اعتقاد به اثبات در مورد
بنام خالق عشق

وقتی زیر یک سقف زندگی می کنید هر آنچه که از طرف مقابلتان می بینید، می رود زیر یک چتر، چتری به نام اعتماد. وقتی که اعتماد می کنید، دیگر نگران تکیه گاه تان نیستید.......

وقتی زیر یک سقف زندگی می کنید هر آنچه که از طرف مقابلتان می بینید، می رود زیر یک چتر، چتری به نام اعتماد. وقتی که اعتماد می کنید، دیگر نگران تکیه گاه تان نیستید.

در واقع یک گام مهم در زندگی مشترک احساس امنیت است. این احساس وقتی بوجود می آید که افراد به یکدیگر اعتماد
تنها واسط ایران کلش آدرسهای زیر هست و ایران کلش ادمین دیگری ندارد .به هیچ عنوان به غیر از مشخصات زیر به کسی اعتماد نکنید !

تنها شماره تماس : +989352889744

تنها آیدی تلگرام : @IRAN_CLASH_1383

تنها کانال تلگرام : @iRAN_CLASH_ChANEL

توجه داشته باشید تحت هیچ شرایطی ایران کلش واسط دیگری ندارد اعتماد نکنید!!!!!

بین ساعات 11 الی 23 در تمام روزها پاسخگو هستیم
کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
دانلود در ادامه مطلب

کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
۱٫کتاب الامثله
۲٫ کتاب شرح المثله
۳٫ کتاب صرف میر
۴٫ کتاب التصریف
۵٫ کتاب شرح التصریف
۶٫ کتاب عوامل جرجانی
۷٫ کتاب عوامل منظومه
۸٫ کتاب عوامل ملامحسن
۹٫  کتاب شرح العوامل فی النحو
۱۰٫ کتاب الکبری فی المنطق
۱
مدت زیادی است که اعلام شده کسانی که کتابهایشان را برای بررسی به من داده بودند ، آنها را از آقای رمضانی تحویل بگیرند ولی هنوز این افراد کتاب، کتاب کار ، یا دفترشان را از آقای رمضانی نگرفته اند!!
فردا سه شنبه مدرسه باز است و آقای رمضانی مدرسه تشریف دارند.
لطفا به این دوستان خبر بدهید:
آقایان :
رضایی (11- کتاب کار)  -  زنجانی نژاد (10ح کتاب)  -  رهبر (10ح کتاب، کتاب کار، دفتر)  -  میرشجاعی (کتاب کار، دفتر)
و یک کتاب بی نام  و تقریبا خالی! که نفهمیدم اصلا چر

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
متن listening کتاب interchange زرد
متن listening کتاب interchange زرد با فرمت های مختلف
دانلود جدید ترین و بهترین نسخه های کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و دانلود متن listening کتاب interchange زرد

ادامه مطلب
کتاب صوتی راز ثروت شدن من
دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی راز ثروت اثر جو ویتالی - فیدیبوfidibo.com › روانشناسی › انگیزشی و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۴ رأی۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - رازی که هرکس برای پولدار شدن باید بداند اغلب مواقع فکر می‌کنیم که چیزی برای بخشیدن نداریم. ولی اگر به دقت نگاه کنیم می‌بینیم که چیزهای ...
کتاب صوتی راز ثروت اثر والاس وتلز - هوش مثبتhooshemosbat.com › فروشگاه › کتابهای صوتی › والاس وتلزهدف این کتاب تشریح علم ثروتمند شدن
امسال مجموعا ۲۸ تا کتاب خوندم که به غیر از هفت تا کتاب (اعتماد به نفس آنیتا نایک، بیلی، دفتر خاطرات، همنام، پس از تو، وقت نویس، هرمان هسه و شادمانی‌های کوچک) بقیه خیلی خوب بودن و راضیم از خوندنشون. امسال با عجیب ترین روایت ها رو به رو شدم و در عین حال دردناک ترین ها.
امسال دلم می خواد نود تا کتاب تو لیستم رو بخونم تموم کنم ولی با این وضعیت گویا بهم امیدی نیست :دی
اینم لیست کتابام به روایت تصویری لبخند قشنگم
و اما ۹۸، حدودا ۱۶۰ تا فیلم دیدم که اگه
بعد از این همه وقت که باورت داشتم و تو نه به باور من، که به باور همه آن آدم ها خیانت کردی، رنگ دنیا برای همه آن آدم ها عوض شد...
دو سال و سه ماه و ده روز از آن روزها گذشته و تو هنوزبصورت خاموش باورهای ما را نابود می کنی... خسته نشدی از این همه دروغ... دغل... نفاق... ریا...
+مواظب اعتمادی که آدم ها به شما می کنند باشید، اعتماد المثنی ندارد!

برترین راه های محافظت از دندان در سال 2019

خیلی وقت ها شده است که زمان عکس گرفتن گفته می‌شود ؛ بگو پنیر! یا بخندبا
انجام این کار اولین عضوی که از صورت شما دیده می‌شود، دندان شما خواهد
بود. پس محافظت از دندان های شما یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد اعتماد
بنفس در اشخاص می‌باشد که ما در این مقاله برترین راه و روش های محافظت از
دندان را آموزش خواهیم داد، با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها
سی شارپ یکی از برترین زبان های برنامه نویسی شئ گرا و بازی سازی است
در این کتاب می توانید به دنبال یادگیری ان باشید

لینک از سایت کتاب سبز

دانلود کتاب

و این کتاب به نقل از سورس باران کامل ترین کتاب آموزشی است . ( پایین )

دانلود کتاب

1- اعتماد به نفس ارثی نیست.

یک
دیدگاه کاملا اشتباه وجود دارد که اعتماد به نفس داشتن و یا نداشتن یک امر
ژنتیکی است و هر کس پدر و مادرش اعتماد به نفس بالا داشته باشند به طور
اتوماتیک فرزندانشان هم این خصوصیت را به ارث خواهند برد و برعکس هر کس که
پدر ومادرش اعتماد به نفس پایین داشته باشد ،  به ناچار آنها هم همینطور
خواهند شد.
این دیدگاه کاملا اشتباه است و نه تنها هیچ دلیلی برای
اثبات آن وجود ندارد که خود ما شواهد بسیار زیادی را می بینیم که پدر و
یاد روزی افتادم که بی‌اختیار اشک ریختم. شنیدن تحلیل اوضاع موجود روی صندلی های "آب و آتش" که تهش ختم می‌شد به جنگ. دستام رو گذاشتم روی صورتم و به پهنای صورت گریه کردم. حالا هر بار که این آهنگ رو گوش می‌دم اون حسِ واقعی برام تداعی‌ می‌شه. خیال می‌کنم گاه و بی‌گاه بمبی می‌خوره وسط شهر. هر روز که بیدار می‌شم دونه دونه از "آدم" های زندگیم خبر می‌گیرم. گاهی یکیشون جواب نمی‌ده و اون آدم رو از لیست آدم‌های زندگیم پاک می‌کنم. به عشقی فکر میکنم که لی
داشتن مهارت اعتماد به نفس یکی از لازمه های زندگی اجتماعی است. ما از کودکی تا آخرین روزهای زندگی خود به داشتن اعتماد به نفس نیاز داریم. زیرا این موضوع ارتباط بسیار مستقیمی با کیفیت و موفقیت زندگی ما دارد. در بسیاری از مواقع نبود اعتماد به نفس می تواند مسیر زندگی یک شخص را تغییر داده و از رسیدن به موفقیت بازدارد! موضوعی که می بایست به آن توجه داشته باشیم این است که افزایش اعتماد به نفس با یکسری راهکارهای علمی و عملی قابل دستیابی بوده و جای هیچگ
زیاده‌روی‌های بعضی از دوستان اهل ادب، از مهم‌ترین عوامل فرار نویسندگان جوان از درست‌نویسی است و آن را سخت و دشوار می‌پندارند.
با زیاده‌روی‌ها چنان دایره‌ی درست‌نویسی را تنگ می‌کنند که پرهیز از خطا را آنچنان سخت می‌کنند که اغلب عطایش به لقایش بخشیده می‌شود. پس بیایید با پاک کردن این تصور غلط از ذهن‌هایمان، با درست‌نویسی مهربان شویم. زبان‌شناسی نباید جایی برای افراط باشد، چنانچه نباید تفریط در آن راه یابد.
کتاب‌های بسیاری در زمین
سوالی و دغدغه ی همه کسانی که از طریق مجازی غیرحضوری خرید میکنند اینه که چطور اعتماد کنم.
این ترس رو همه دارن که شاید کلاه برداری باشه این موضوع طبیعی است که شما اعتماد نکنید ولی برای این موضوع بنده راه حل هایی هم گذاشتم که خریداران میتوانند براحتی اعتماد کنند و خرید خودرا انجام بدن.درضمن تمامی مواد اولیه ساخت موجود میباشد.دلیل بنده از اموزش با پایین ترین قیمت فروش مواد اولیه هستش به کسانی که اموزش میدم.
 برای همین قیمت پایین میگیرم که مواد
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن
از همون کودکی کتاب داستان های خوبی به دستم رسید و عاشق کتاب شدم، از نوجوانی شروع کردم به خوندن کتاب های سنگین و سطح بالا و حالا در جوانی یه کتابخوان حرفه ای هستم. خوشحالم که غرق دنیای کتاب ها شدم و 2 روز امسال رفتم نمایشگاه کتاب و 8 تا کتاب خریدم که دارم له له میزنم بخونمشون. 
بسم الله
دیروز 31 فروردین کتاب خیابان تبریز را از مولف محترم کتاب هدیه گرفتم. ان شاالله بعد از مطالعه در خصوص این کتاب چند خطی برایتان خواهم نوشت.کتاب را نشر مجنون در136 صفحه درآورده. کتاب مرور کوتاهی است بر خاطرات معلم شهید قدرت الله چگینی.
فروش کتاب خون دلی که لعل شد به دلیل محتوای ارزشمند آن با استقبال بسیاری از سمت مخاطبان روبرو شده است.
این کتاب زندگی سیاسی مبارزاتی مقام معظم رهبری طی سال های انقلاب ۵۷ است و ارزش ریالی آن بسیار بالاست.
کتاب با بیان شیرین نوشته شده و مخاطب را جذب می‌کند.
این کتاب را میتوانید از انتشارات انقلاب اسلامی دریافت کنید.
02166483975
کتاب‌هایی که تاکنون در سیر مطالعاتی تمدن ساز مطالعه و مباحثه شده است:
۱. کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن(مجموعه‌ی ۲۸ سخنرانی حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای در سال۵۳شمسی در مسجد امام حسن مجتبی"علیه‌السلام"_ مشهد مقدس) در این کتاب از چهار موضوع ایمان، توحید، نبوت و ولایت بحث شده است.
۲. کتاب "ولایت‌فقیه" این کتاب _که خلاصه‌ی کتاب ولایت و حکومت است_ به معنای ولایت و ضرورت ایجاد حکومت و شرایط حاکم اسلامی و... می‌پردازد.
۳. کتاب "انسان ۲۵۰ساله"
ادامه
این روزا دیگه کامل توی افسردگی و درماندگی خودم غرق شدم. اصلا دلم نمیخواست این پست رو بزارم و از حالم بگم. مگه مردم کم غم و غصه دارن که حالا هم بشینن و قصه ی افسرده شدن من رو گوش بدن. ولی یه حسی بهم می گفت این روزتو ثبت کن. برای چی؟! خودمم نمیدونم.....
وقتی این وبلاگ رو باز کرده  بودم خیلی دلم میخواست این وبلاگ پر از انرژی و حس مثبت باشه. دلم میخواست هرکی وارد وبلاگم میشه لااقل یکی دو ثانیه حس خوب بهش دست بده. ولی متاسفانه نتونستم اون فکرمو اجرا بکن
برترین راه های محافظت از دندان در سال 2019

خیلی وقت ها شده است که زمان عکس گرفتن گفته می‌شود ؛ بگو پنیر! یا بخندبا انجام این کار اولین عضوی که از صورت شما دیده می‌شود، دندان شما خواهد بود. پس محافظت از دندان های شما یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد اعتماد بنفس در اشخاص می‌باشد که ما در این مقاله برترین راه و روش های محافظت از دندان را آموزش خواهیم داد، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین دعانویس تهران,09016408686